Vyberte stránku

Zdravím Vás přátelé,

je za námi Mikuláš a pro Ty, které neodnesl čert a také pro Ty, co přežili hysterii z toho, že nedorazili nasmlouvaní čerti a Mikulášové je tu další číslo již s pořadovým číslem 21.

Mimochodem, víte co má společného jednadvacítka a Roman Tik ? Vůbec nic…

1) Cocacolu si vychutnééj – Nemůžu začít jinak, ano přiznávám se, za fake plakát kamionu mohu já, již před třemi měsíci vyšla zpráva o tom, že se 3.12.2016 ukáže u Fóra. Ty chytřejší si na něj počkali již týden předtím u Alberta a nenachytali jsme je, ale byla tu spousta takových, kteří se chytli a trávili sobotní odpoledne před Fórem. Vás všechny zdravíme a slibujeme, že příští rok Vám ten kamion určitě přivezeme!

2) Rozsvícení stromečku – Kromě kamionu jsme také rozsvítili stromeček na Lidickém náměstí – Rok od roku horší, letos nám dokonce zpívali německé koledy, už se těším na příští rok!

3) Dobrý skutek – Jen co si maminka odskočila, neznámý muž v bílé bundě s vousy obdaroval její dítě poukazem na nákup v prodejně Dráčik. Krásný to čin, jen mě zaráží ta bílá bunda s vousy. 😮

4) Jak zjistím poskytovatele internetu v bytě když nemám PC? – Způsoby jsou dva, první je ten, že půjdete po kabelu až narazíte na dveře firmy, která Vám internet poskytuje a druhý je ten, že budete tahat za kabel tak dlouho, dokud se na jeho konci neobjeví ajťák, pak se jen stačí zeptat, z jaké firmy je.

5) Kam jít v Krásném Březně na procházku jinam než do hospody? – Přesně takto se ptala starostlivá matka, jejíž syn se s přítelkyní přestěhoval do Ústí… A já už nyní vím, kde nastala chyba a proč svůj volný čas trávím v hospodě..

6) Pizza Fresco – Ta se u nás ve zpravodaji objevuje již podruhé. Tentokrát ovšem trochu jinak než poprvé. Ano, kromě změny ceny jsme mohli pozorovat jisté rozdíly mezi tím co jste u Fresca dostali před pár měsíci a tím, co dostaneme nyní. Když mi dorazila moje objednaná pizza, nejprve jsem si myslel, že nabídku rozšířili a nabízejí lasagne či sushi a mě jen spletli objednávku, brzy mi došlo, že je to má pizza Tuňák Speciál. Speciál byla o tom žádná..

7) Darujeme zakrslého králíčka – Manželský pár se již delší dobu snaží udat svého 30ti kilového zakrslého králíčka, kterému nestačila klec a nyní s manželským párem obývá jednu místnost v bytě 2+1. Kdyby měl někdo zájem, rád předám kontakt.

8) Koupím perníkové chaloupky – Nevím zda jste již sehnal/a, ale pokud ne, doporučuji hledat v lokalitách Krásné Březno, Předlice apod.

9) 23.ples sportovců – Blíží se nám již 23. Ples sportovců, který se uskuteční 18.3.2017 v Kulturním domě v Ústí nad Labem a hledají se sponzoři, kteří by rádi věnovali něco do tomboly, odměnou se nabízí logo na vstupence i plakátech. Já nic moc nemám ale Lucii fandím, proto do tomboly nabízím sám sebe. Kdyby byl zájem, stačí se ozvat. 😀

10) Grand Opening Párty – Nově vzniklý music club Brána, který se nachází v areálu bývalého bowlingu pod mariánskou skálou chystá velkou otevírací párty a to již tento pátek 9.12.2016, kolují zvěsti, že se velké párty zúčastní i sám Daniel Nekonečný a jeho legendární kapela Šum Svistu! Všichni jste zváni!

 

Hezký večer Všem a Slunce v duši ☼ 🙂

 

RomanTik #zpravodajustecaka