Vyberte stránku

Událost, která se stala před několika dny v Ústecké Masarykově nemocnici asi více či méně zasáhla každého z nás a jelikož už o tom psali i v blesku, co by to bylo za zpravodaj, kdybychom také neinformovali, pochopitelně – po svém!

V celé kauze figuruje několik lidí, personál nemocnice, nemocné dítě, jeho matka, ale také hlavně dula! Dula (česky dilina – minimálně v tomto případě) je speciálně vyškolená žena, která by měla psychicky nebo fyzicky pomáhat prvorodičkám. Pomáhat ano, ale k čemu, v této kauze to vypadá, že se dula proměnila ve finanční poradkyni, která pomáhá mamince vytřískat pro ní a hlavně pro sebe nějakou tu kačku!

Celý spor vznikl potom, co lékaři vykázali matku dítěte na noc ven před oddělení, jelikož pokoj na dětském JIRPu není uzpůsoben k tomu, aby zde mohla matka přespávat. To se ale matce vybavené spacákem a karimatkou nezdálo a neustále tvrdila, že svým mateřským mlékem musí zaplavit celý pokoj a odmítala odejít. Ani po několika vlídných slovech doktora a několika vysvětleních žena nepřestala mít pocit, že chrlením mateřského mléko vyléčí malému zápal plic, proto došlo k přivolání policie. Celý tento incident natáčela na svůj mobilní telefon i výše zmíněná (an)dula, která celý tento spor dále hrotila a přilévala olej do ohně, jelikož se jí v hlavě rodil pekelný plán jak zbohatnout. K celému incidentu, kde se vlastně nestalo nic zvláštního je třeba dodat, že matka nemocného dítěte je známá díky své edukovanosti v oblasti svých práv, ale povinnosti jí nic neříkají. Dále je i s její dulou známá všem zdravotnickým zařízením na severní polokouli díky svým ekobiomadrfakr názorům a také díky tomu, že jsou vždy vybavené kufříčkem plným lejster co si může a nemůže doktor dovolit k jejich dětem.

Momentálně se z celého sporu snaží andula Petra vytřískat prachy, žaluje koho může a rozděluje národ. Je třeba napsat, že po dobu hysterie těchto dvou dam a uměle vytvořenému sporu a to hlavně za přispění anduly za kamerou mohli lékaři věnovat čas jinému pacientovi.

Na závěr bych rád popřál malému, ať je co nejdřív fit!

Tak zase příště jitrnice! Pokud budete mít chuť, můžete mi dát lajk ZDE!

RomanTik #zpravodajustecaka