Vyberte stránku

Ahoj kamarádi,

podzim v plném proudu a delší dobu o nás zase nebylo slyšet, tak to pojďme změnit. Událo se tolik věcí, že by to vystačilo na několik dílů zpravodaje, ale bohužel na to není čas, tak zde alespoň něco málo ze života hmyzu.

 

 

1) Hledá se táta a máma – Tv Prima nám na podzim začala servírovat již čtvrtou řadu téhle epické reality show. Kdo neví o co jde, tak je to taková televizní seznamka, kdy jeden z rodičů s harantem hledá svého protějška pomocí televize. Trochu by se to dalo přirovnat k pořadu Rande, který běžel v devadesátých letech, ale zde se vše stihlo během jednoho pořadu, hledá se táta a máma je pořad na několik dílů a věřte mi, že to opravdu stojí za to! Tento pořad jsem cíleně nevyhledával, nicméně v reklamě jsem přepnul právě na tento pořad a přiznám se, že jsem to musel dokoukat. V letošním ročníku jsou celkem tři uchazeči, dobrodruh Pepa, který se zdá být normální a tak nějak za ním dorazily i normální protějšky, které se o něj uchází a pak je zde dle titulku televize křehká Petra a nesmělý René. Na pořad jsem začal koukat ve chvíli, kdy na smluvené místo přijížděli nápadníci za křehkou Petrou, té je mimochodem kolem třiceti let a vypadá celkem normálně. Lup ho a je to tady! První a hned SPCBCHPMM (Starý píčus, co by chtěl píchat mladý maso – pozn. redaktora), všechny holky to budete určitě znát frajer přes padesát, kterej žije v domnění, že všechny mladý holky touží jen potom, až vytáhne z kalhot svého slepýše po sezóně a ohromí je svým šarmem – již v soutěži bohužel není :-(. Dalším uchazečem o Péťu je slizoun Vlastík, ten na to šel zostra a na první rande s Petrou vytáhl ze šuplíku své nejlepší pyžamo a doplnil ho elegantní ledvinkou nad ptáka. V domnění, že Petru okouzlil si při další činnosti, kdy Petru měli její nápadníci fotit usmyslel, že Petru bude fotit pouze nahou, po půl hodince co se znali, tomu říkám celkem slušnej výkon :D. No a poslední do party je nesmělý René. Renda bude nejspíš pohodář a kluk z vesnice, ale co za ním přijelo, to je škála od celkem solidních dam až po velký špatný. velký špatný zde ztvárňují dvě mladé holky Anastásie a Silvie. U obou dam je na první pohled jasné, že si tento mírumilovný pořad spletly s pořadem Hledá se péro nebo Hledá se tučné bankovní konto. Všem, kdo neviděl doporučuji dnes od 21:30 na TV Prima!

 

2) Máslo – Opravdu nechápu tu hysterii kolem másla. Pokaždé, když jdu do obchodu pro kostku másla, tak odcházím s láhví vína a bez másla. Zkuste to dělat taky tak. Sice máslo stojí zhruba stejně jako sedmička vína, ale rozhodně vám nezlepší náladu po debilním dni tak jako víno
PS: Zkuste nalít máslo do vínové skleničky, vypít ho a ještě se z toho ožrat. No je to nemožné. Tak k čemu potřebujete kurva v životě máslo?

 

3) Byti – Kde jsou nejlevnější byti v Ústí ? Asy f Mojžíři Ty Dylyno!

 

4) Tragédie v Lídlu – Pro všechny, kteří to ještě nevědí, dneska dopoledne došlo k tragédii v ústeckém Lidlu. Prodavačky zde vyvěsily ceduli se slevou na miňonky k regálu s náplněmi do kávovaru. Všechny prodavačky z Lidlu bych chtěl upozornit, že se na to přišlo, vše je zdokumentované a budeme žádat vysvětlení!

 

5) Červi v mouce – V jiném obchodě, tentokrát v Albertu se zase v mouce objevili červi, to vyvolalo vlnu emocí a za vinu bylo vše dáváno zaměstnancům v Albertu, v jiném obchodě se totiž tohle stát nemůže, všude jinde Vám mouku před Vámi přeberou a červy vyházej 😀

 

6) Tetování – “Ahoj zaplatila jsem za tetování metr na metr 500 korun a není to dle mých představ“ – Nějak takhle zněla stížnost smutné pisatelky, následovalo několik ostrých slov směrem k tatérovi, následně to bylo přikořeněno trochou špíny na jeho adresu a nakonec pochopitelně přidány screeny z konverzace, kde se slečna vyjadřovala jak dlaždič. Tak milá zlatá, rád bych ti sdělil, že pokud budeš chtít za tetování platit pětikilo, tak budeš mít vždycky sračku, a to tě může tetovat kdokoliv. Takže si pamatuj, chtěla jsi šetřit, nosíš sračku!

 

7) Cukroví – Pomalu se nám také začnou objevovat nabídky na Vánoční cukroví, všechny místní pekařky bych rád upozornil, ať si nechají před začátkem prodeje zkalibrovat váhy, v ústeckých zákoutích se pohybuje známá postavička Jenda Kirschnerů, který má váhu teda pekelně zkalibrovanou a jakmile budou jen dva gramy chybět, vracíte peníze!

 

8) Soutěž! – Na závěr zde máme soutěž, náš maskot – krásná (:D) kočička Whiskey soutěží v soutěži Kočka Česka, poprosím Vás tedy o hlasy pro ní, hlasovat se dá 10x za hodinu a hlasovat můžete ZDE! Kdo jí nedá hlas, s tím si to vyřídí! 😀

 

 

Kdo by snad ještě nedal Like! může ZDE!

 

Tak zase příště kundihvízdi!

RomanTik #zpravodajustecaka