Vyberte stránku

Ahoj kamarádi! 

Od posledního mého pozdravu směrem k Vám uběhl více než půlrok, tak jsem si říkal, že už je na čase Vás zase trošku pozlobit. Dneska tu máme 7 perliček z našich skupinek, snad se budou líbit.

 

Bodíky – Bodíky nás dráždí již několikátým rokem, ale letos to vše vygradovalo. Na inzeráty jako třeba “Vyměním 2 bodíky do Billy za šišku uheráku“ nebo “Daruji pět bodíků za 100kč“ na to jsme my v Ústí již zvyklí, ale paní Mirka – známá ústecká youtuberka, která se nejspíše chystala bodíkama vytapetovat dceři pokoj jich sháněla darem rovnou 360!

Odpovědi mimo mísu – Zde bych mohl psát do nekonečna, ale za všechny snad jeden příklad. Na dotaz, zda ve Všebořicích funguje elektřina se tazatel ihned dozvěděl, že ve Vaňově je vše OK, díky Verčo!

Houby – Je to již delší dobu, co zvídavý houbař Jirka vyrazil do lesa a jelikož ten rok bylo hub více, než svědků úchyla z krásňáku donesl si domů plný košíček hub. A jelikož není hloupý, vyfotil své úlovky a protože si nebyl jistý, zeptal se u nás ve skupince, zda jsou jeho úlovky jedlé. No a od té doby Jirku nikdo neviděl.

Tatéři –  “Hledám kvalitního tatéra, který by měl zítra čas, jen něco menšího přes celá záda, tak do pětistovečky“.

Had na zahradě – Paní, budeme jí říkat třeba Eliška, našla na zahrádce hada. Nebyla si jistá, zda se jedná o zmiji, proto hada vyfotila a šup s dotázkem na ústečáky. Objevily se stovky odpovědí  “Je to užovka, neboj se a chyť jí do ruky“ No jasně, tady si nejsou schopni lidé vyhledat autobus do Glóbusu, ale přes hady je tu odborník vedle odborníka. Ani Elišku již od příspěvku nikdo neviděl.

DámeRallye – Ústecká buňka známé závodnické skupinky dámerallye, která se ve volných chvílích zabývá rozvozem pochutin po našem městě se rozhodla přijmout mezi své nadějné talenty na čtyřech kolech další členy. Nikoho ovšem nezajímá, zda umějí řídit, podmínkou k výkonu této práce je minimálně střední škola  a znalost vyjmenovaných slov po Vé!

Problém s autem – “Mám problém s autem sháním někoho šikovného, ideálně automechanika“ No šikovný sochař by ti asi moc nepomohl.

Tak zase příště ! Slunce V duši!

RomanTik