Vyberte stránku

Ahoj Kamarádi,

společně jsme překonali všechny ty nástrahy zimy a jara jako byly neposypané chodníky, kamion coca coly či uzavření jedné z veterinárních stanic v Ústí nad Labem a jelikož je léto za dveřmi, pojďme ho přivítat novým číslem zpravodaje.

 

1) Bodíky z Billy – Jeden je shání, druhý je nabízí, třetí je prodává, čtvrtý je krade. Málokdo nezaregistroval příběh o ukradených bodíkách, kde se krádeže měla dopustit žena, romka s kočárkem a dítětem s čelenkou! Paní si byla tak jistá, že jí je ukradla právě tato romka na poště, že pak ještě dva dny obíhala všechna ostatní místa, na kterých se ten den vyskytovala a hledala své bodíky! Ovšem její partner Standa si nenechal nic líbit a jako správný chlap začal pískat na chaluhy a přesto, že o tom nevěděl vůbec nic, začal všem líčit srdceryvný příběh o tom, jak s přítelkyní utratili 5 tisíc, aby získali jednoho plyšáka v hodnotě 100kč a nakonec jim zlá romka zhatila plány! 🙁

2) Hledá se práce! – Zaujala mne také poptávka po práci, kde mladá slečna žádala, zda někdo neví o nějaké práci. Po tom, co jí bylo nabídnuto asi tak tisícpětsetdevětset volných míst ze širokého spektra pracovních pozic napříč ústeckým krajem slečna všem s vděkem odpovídala…“Tohle ne, tam dělal švagr a nic moc“, “To ne tam prý neplatěj“, “Nebudu dělat za 15 čistýho“ V tu chvíli jsem si říkal, že jí snad rodiče vařili nějaký silný kakao nebo co…Ku*va dop*či co by jako ti mladí chtěli? Na čtyřikrát dodělají učňák na Keplerce, umí hovno a chtěli by dvacku čistýho a služební káru ? Nasrat! A šup do Amazonu!

3) Hledá se kuchař – Neexistuje v Ústí jediný člověk, který by nevěděl, že restaurace Habrovická bašta hledá kuchaře. Tento inzerát se zde objevuje nějakou dobu asi tak 5x denně. Bylo mi inzerujícího natolik líto, že po prvních třech příspěvcích jsem začal obor kuchař studovat a příští měsíc dělám závěrečky a mohu nastoupit!

4) Pas pro dítě – Co potřebuji abych mohla udělat pas dítěti 10 let? No především to dítě 10let!

5) Odstávky vody – jako já nevím no, prostě je to tak každej rok, každej rok je to naplánované dlouhou dobu dopředu a přesto se stále najde někdo, kdo to nemůže rozdýchat! Naštěstí jsem tu já! Takže ZDE je odkaz na harmonogram odstávky teplé vody. Nemáte zač.

6) Nafukovací matrace – “Kde v Ústí seženu nafukovací matraci do vody?“ Mám tohle vůbec ještě komentovat? Takový ty velký baráky, to jsou obchody a tam za prachy seženete ledacos, když se zadaří, tak třeba i matraci jako!

7) Nová taxislužba – V Ústí je nová taxislužba, za 89,- po UL prej, tak doufám, že se nezačnou ztrácet taxikáři. 😀

8) Vysoká tráva, neupravená zahrada? Potřebujete pomoct se zahradou a nemáte čas? Ozvěte se Jardovi, určitě se dohodnete a budete spokojeni!

9) Kájínek – Nechtěl bych tímto opomenout ani fakt, že pustili na svobodu Jirku Kájínka, pokud byste měli cokoliv na srdci co byste mu chtěli sdělit, tak na email jiri.kajinek@volny.cz Děkuji

10) Abyste neřekli, že zpravodaj je o ničem že píšu jen kraviny, což je z velké části pravda, přidávám sem odkaz, kde se dozvíte o všech akcích v Ústí a v nejbližším okolí! Více info –> ZDE!!!

Úplně na závěr jedno moudro nebo vlastně dvě..

Samozřejmě, že je možné odletět z letiště, aniž byste to dávali na fb.

Stejně tak je ale velmi pravděpodobné, že se Vám dítě narodí i přesto, že nedáte jeho fotku z ultrazvuku na fb, kde vypadá jak pokrčená, hybridní fazole. Tak čus a moc se na těch pivních v sobotu nezeblejte!!

 

RomanTik #zpravodajustecaka