Vyberte stránku

Středeční speciál 🙂

5 věcí, které by jsi letos v létě měl mít vždy po ruce!

1) Mobil s foťákem, GPS a slušnou zásobou dat – Je jedno jaká značka, barva nebo velikost, důležité jsou tři věci – fotoaparát, gpska a data. Nikdy na těchto třech aspektech nezáležel život mladých více jako nyní. Jak jinak by jsi si mohl bez dat a gpsky chytit svého žlutého Pikachua. Jak jinak by jsi mohl dát bez fotoaparátu vědět svým kámošům že zrovna kalíš, pokud by jsi si nevyfotil na stole jedno z půlky vypité Frisco brusinka ? Ha – teď mluv!

2) Selfie tyč – na první pohled takový větší teleskopický holící strojek, případně teleskopická škrabka na brambory, ale kolik to nadělá parády. Pokud nemáš selfie tyčku, nebo mezi svými kámoši nemáš někoho s tímto krámem za kilo, jako by si vůbec neexistoval.

3) Power banka – dneska již nepostradatelný produkt, bez kterého by ses se selfie tyčkou mohl tak maximálně dloubat v nose a z telefonu udělat zarážku mezi dveře, koupíš to v každé večerce, v každé zastavárně za pár korun, protože je ti jedno co je to zač, hlavně že to má dostatek eMÁHá!

4) Pokébaly – Každé malé dítě ve věku 20 – 40 let ví, že na žádnou cestu by ses neměl vydávat bez slušné sbírky pokébalů, jaké by to asi bylo Tobě, kdyby jsi šel, zakopl jsi o Charizarda a neměl ho do čeho chytit hm ??

5) Instagram – Aplikace, kterou také známe všichni, takové novodobé fotoalbum. Je to přesně to místo,
kam přidáš fotku svého prvního vypitého kafíčka od Starbucks, je jedno, že jsi kafe do teď nikdy nepil, dávají to tam všichni, dáš to tam také! Místo, kam nauploaduješ fotku svého fresh juicu při cestě do mekáče, pochopitelně nezapomeneš doplnit hastagy jako jsou ‪#‎healthylife‬,‪#‎healthylunch‬, ‪#‎fitness‬,
to místo, kam mastnýma prstama od tlačenky nahraješ fotku salátu, který si předevčírem vyfotil/a v Tescu a nezapomeneš doplnit dramatické hashtagy, to místo, kvůli kterému se táhneš přes celé město do šatny v posilovně, abys u zrcadla vyfotil/a fotku se svým zbrusu novým šejkrem‪#‎bodybuilder‬! Také je to aplikace, kvůli které vytáhneš do přírody své nové Airmaxy protože přece jedeš ‪#‎workout‬!
Pokud jsi zrovna na dovolené u moře, musíš to přeci dát vědět svým kámošům, Ti kteří totiž nepochopili ze statusu na facebooku o cestě na letiště to, že jedeš na dovolenou, Těm je to potřeba vyfotit a jak jinak by měla vypadat fotka z dovolené, než vyfotit dva javořický párky na pláži! Poslední věc, na kterou bych málem zapomněl je přeci ‪#‎shoppingtime‬! Pod tímto hastagem nalezneme fotky z kdejakých tržnic, ale důležité je dostat igelitku s potiskem nejluxusnější značky do popředí fotky, takový to Luj Vitón, Prada atak, je jedno že jsem si tam koupil/a jen rohožku, ale je to Luj Vitón a to se počítá!Ke všem fotkám zde můžeš přidat jeden z mnoha filtrů, které fotku vylepší, no někdo to udělat musí když samotná fotka stojí za ho*no.