Vyberte stránku

Ahoj kamarádi,

delší dobu jsem nic nepsal, ale věřím, že nyní bude zpravodaj vycházet pravidelně a přinese zhodnocení těch největších perel, na které můžeme na severu Čech narazit. Tentokrát jen taková rychlovka, snad se bude líbit.

 

1) Meruňkové slavnosti – 15. června proběhly v ústeckém podzemí tradiční meruňkové slavnosti a jak již dopředu hlásal nadpis článku na facebooku ústeckého podzemí “Meruňkové slavnosti nezklamou“, opravdu nezklamaly! Akce se konala v sobotu od jedné hodiny odpoledne a za vstupné 50kč dospělí a 30kč dítě jste byli nasraní ještě ve čtvrtek ve čtyři! Na místě Vás čekaly celé 2 stánky ( slovy dva pozn. autora), akcí provázela kapela šmidlibuci z Horní Dolní a tak jediným zážitkem pro Vás mohl být úraz od podnapilého fanouška meruňkovice, který se snažil střílet lukem na terč. Těšíme se na příští rok!

 

2) Elektřina – Také nám v červnu nešla elektřina, na dotaz, zda ve Všebořicích elektřina funguje nám místní snaživka hbitě odpověděla, že Vaňov OK! Díky Verčo!

 

3) Piknik u Jirky na kapotě – Nedávno jsme mohli zaregistrovat dojemný příběh, kdy parta indiánů z Předlic svačila Jiřímu přímo na kapotě! Na drzouna vytáhli rohlíky a lovečák a kapotu Jirkova auta využili jako odkládací stolek. Protože Jirka není žádné ořezávátko, ve chvíli, kdy tuto partičku spatřil, začal na ně hulákat ať toho nechají. Jak je zvykem u této skupinky osob, pokračovali dále a Jirku měli na lovečáku, to ovšem neměli dělat! Jirka jednomu z nich vypálil… uběhlo pár okamžiků a tříbarevný Jirka s tampónama v nose si to štráduje domů k fejsíčku, aby se se svým příběhem podělil s ostatními.

 

4) Hovno v Brný! – Donesla se k nám zpráva, že v dětském bazénku v Brné se objevil kakanec. Většina z nás někdy na koupališti hodila minimálně Čůryho oblouk do vody a to už k hovnu nemá daleko! To, že po návštěvě hnědáka obecného museli zaměstnanci koupaliště bazén vypustit a znovu napustit už je věc druhá.

 

5) Pejsek v rozpáleném autě – Už jsme to řešili minulý rok, tentokrát se tak stalo na parkovišti před Globusem. Mladý muž spatřil psa s jazykem na podlaze v rozpáleném autě a protože je bystrý, rozhodl se konat! A tak ihned vytáhl z kapsy svůj mobilní telefon a udělal fotku, kterou následně vložil do místní skupinky snaživců. To asi proto, kdyby to pejsek nepřežil, na památku že?

 

6) Vibrátor v parku – Majitelka růžového vibrátoru, která z kraje srpna proměnila městské sady v palác neřesti a nakonec tamsvého pomocníka zapomněla si jej může vyzvednout na městském úřadě ve ztrátách a nálezech!

 

7) Houbař Péťa – Péťa šel na houby a místo hub našel lišej na ruce, příště by možná chtělo opustit gauč a vydat se do lesa. 😀

 

8) Skluzavka – Nešlo nezaregistrovat reklamu, která lákala první srpnový víkend do Stříbrnické ulice na obří skluzavku. K celé události jsem viděl i video z minulých akcí, kde to lidem svištělo a skluzavku sjížděli opravdu velkou rychlostí a mohla to být super zábava. Realita v Ústí byla ale trochu jiná. Místo sjíždění skluzavky velkou rychlostí to spíše vypadalo, že jediné co se sjelo velkou rychlostí byli organizátoři. Místo velkého proudu vody, po kterém jste měli skluzavku sjet zde dva najatí brigádníci kropili hadicí od Bédy Trávníčka skluzavku, kdy kapky vlivem vedra na skluzavku nestihly ani dopadnout a vypařily se a tak jste si mohli za 300,- za osobu alespoň vyzkoušet, jak se asi cítí kapr na souši a taky si trochu zašaškovat v plavkách, kdy Vás mělo čest sledovat v nekonečné frontě celé Ústí. Ve videu z akce, které jsem měl možnost vidět byla dáma v nejlepších letech, které se sjezd skluzavky změnil ve výšlap na Mount Everest, kdy musela skluzavkou směrem dolů šplhat. Na závěr musíme být korektní a dodat, že situace se údajně k večeru trochu zlepšila.

 

9) Houbaři neználci – Hub jsou plné lesy a tak se nemůžeme divit, že houbaření zlákalo i ty méně zkušené houbaře. Protože je Anička nezkušená houbařka, optala se na místní skupince, zda je její úlovek z lesa k jídlu či nikoliv…no a od té doby Aničku nikdo neviděl.

 

10) Konec

 

Tak zase příště….slunce v duši!

 

RomanTik #zpravodajustecaka