Vyberte stránku

Nedá mi to něco málo nenapsat 😀

1) Začala nám letní olympiáda v Riu, to je přesně ten čas, kdy se všichni sportovní analfabeti a diletanti proměňují na špičkové sportovní odborníky, trenéry a manažery týmů, to platí i pro mimo ústecké.
2a) Teď se vrátíme do Ústí, na Užíně proběhla nějaká tuctuc akce, která zde spustila neskutečné tsunami. Když Vám nevadí zrovna uvázaný pes před krámem, nebo akce v letňáku, tak je to pro změnu akce na užíně, kdyby to probíhalo každý týden neřeknu, jdnou v roce na vánoce, strejda housle popadne a vy tady z toho děláte drama vhodné do zpráv na Novu.
2b) Uplně nejvíc mě ale baví názor, že kdo poslouchá takovou hudbu a akce se účastní je automaticky feťák, smažka a já nevím co ještě, každý vyznává prostě trochu jinou zábavu. Ne nebyl jsem tam, díky za optání.
3) Pokud si toho ještě někdo nevšiml naživo nebo pokud někdo nezaregistroval jeden z 1378 příspěvků pana Hrbka, tak naproti nemocnici otevřela nová automyčka 😀
4) Další novinkou je automat na pizzu, měl jsem tu čest to vyzkoušet a jak tohle může někdo obhajovat no nechápu 😀. Za 75kč Vás pak asi nepřekvapí zpečenej diskobolos kterým zastavíš rozjetý rychlík.
5) Všiml jsem si, že se zde v týdnu objevila slečna nebo paní, která byla úplně out of control z toho, že potkala piáno v atriu magistrátu, no v Ústí mohla potkat i horší věci to je pravda.
6) Obora Mstišov, z té se v posledních dnech stává stejná legenda jako z jezera Milada, termín Mstišov se stal na ústečácích nejvyhledávanějším v minulém týdnu, překonal dokonce takové věci jako jsou nehty, tetování, květák nebo Roman Tik.
7) “Chtěli bychom se vydat na procházku a nevíme cestu“, no tak buďte raději doma, abychom nemuseli rozjet sdílečku s Vašimi fotkami.
8) Veterináři – Nemám sice psa ani kočku, ale díky Vám už vím, že ikdyž mě vzbudíte ve 4 ráno po base lahváčů, tak Vám vyjmenuji všechny ústecké veterináře včetně jejich otvíracích dob a čísel na pohotovost.
9) Zlomená srdce – Kvůli velké poptávce jsem rozjel pohotovost, stačí napsat do zprávy 🙂
10) Dnes poslední bod – Zde najdete veškeré informace, které potřebujete k přežití –> www.zpravodajustecaka.cz

Hezký večer všem a úspěšný následující týden

Roman Tik