Vyberte stránku

Dobrý večer přátelé,


na úvod bych se Vám chtěl omluvit, že jste nedostali v pátek svou dávku emocí, bohužel ani mě se nevyhýbají takové ty úzkostlivé stavy, kdy se nutně musíte jít opít a já ho měl právě v pátek. Vše dopadlo ale dobře, mise splněna a tak Vám nyní se zpožděním přináším nové číslo. Není toho sice moc, ale snad to uspokojí Vaše mlsná očíčka!


 

1) Zrzavej chlup – Jak jste si mohli všimnout po Ústi se pohybuje světoznámá celebrita Zrzavej chlup z klubu sráčů. Ústecká děvčata láká na hodinku kvalitního sexu, doplněnou sklenkou čisté vody. V radách místních komentátorů jsme si mohli všimnout přebornice Símy, která tvrdí, že rozhodně není radno si s ním zahrávat a ve chvíli, kdy začne mluvit o sexu, ihned volat policii, o sexu se přeci nemluví! Zde bych chtěl ocenit hlavně přítele Simonky, který musí být mistr orálního sexu, takhle vylízanou holku jsem totiž dlouho neviděl.


2) Dnes proběhla v Praze akce hromadné předávkování homeopatiky, byl jste tam někdo ? Původně jsem potvrdil svou účast, ale bohužel jsem se v pátek stihl předávkovat něčím jiným, takže jsem nebyl ve formě a nemohl se tak účastnit. Snad za rok


3) Nezaplacený dort – Ústecký fešák, lupič a samozvaný podnikatel dostal v září chuť na sladké a tak si u jedné z nejlepších ústeckých cukrářek objednal dort, nic zvláštního dalo by se říct, nicméně za dort nezaplatil, nastal hon na fešáka, který byl úspěšně zvládnut a dort byl zcela uhrazen.


4) Antikoncepce – Jaká je nejlepší a jaká Vám vyhovuje ? Pro mě, ačkoliv nejsem žena, je nejlepší antikoncepce to, když mě v sobotu po kalbě v sedm ráno vzbudí nějakej parchant, kterej si před barákem kope míčem o zeď a řve u toho, jako kdyby ho máma zrovna rodila.


5) Čištění komunikací – Příští týden – letos již naposled. Všichni to znáte, bordel na ulici pořád stejnej jako kdyby tam nikdo sto let neuklízel, ale za to máme pár nasraných lidí, kteří by se dali rozdělit do tří skupin. Verze standart – to jsou ti, co stihli ujet nebo přeparkovat a vyvázli bez újmy. Verze exclusive – Ti ujet nestihli a po sto letech se svezou MHdéčkem, když si zrovna jedou za dva litry vyzvednout své odtažené vozidlo. No a pak je zde verze Hardcore, to jsou ti, kteří ujet nestihli a nestihli ani zjistit, že jim vozidlo odtáhli a proto vyhrávají jackpot v podobě dvou odtahů respektive odtah spojený s přivezením zpět na místo, kde stáli před úklidem, tam to máme za necelou čtyřku, slušná práce!


6) Telefonování za volantem – Jak to dokazují ? Jak by to asi dokazovali, jedou vedle tebe a čekají až jim zavoláš, to je logika. 😀


7) Kazeta s Jackem – Na bazárku byl příspěvek, kde kdosi poptával kazetu s Jackem, šel jsem do kumbálu projít moje VéHáeSky, zda tam nemám Titanic a pak mi došlo, že se jedná o ten adaptér do autorádia ehm.


8) Pán co daroval omalovánky dítěti – Krásný to čin, já takhle jednou dostal na Míráku voňavku od nějaké Jolandy, úplně zdarma!! No a když jsem odcházel, tak na mě přiběhlo Joland asi pět a už to zadarmo nebylo 😀


9) Na závěr bych Vás chtěl pozvat na seminář o látkových plenách, který se koná zítra, 24.10.2016 v cukrárně u Jenčů, nezvu Vás kvůli semináři, ale mají tam dobrý punčák. 😀

10) Pokud je tu snad někdo, kdo nedal Like na mé funpage Romantik, tak ať tak neváhá udělat zde.Pěkný večer Všem 🙂