Vyberte stránku

Žádali jste si mě!

1) Aféra kebab – Spíše tedy sra*ky na kebabu u polikliniky, při kontrole bylo zjištěno několik pochybností, cože zvedlo vlnu antikebabu, přesto, že během celého týdne před zveřejněním článku bylo prodáno asi 7 milionů kebabů, všichni psali “ještě že tam nechodím“Nejvíc mě ale pobavil komentář “ještě že chodím na kebab na Mírák“, protože jak by řekl můj brácha Dominik, tam ta kvalita bude úplně o něčem jiném 😀
2) Tetanet – “Funguje Vám tetanet??“ Ale jo proč ne, můj život by neměl smysl, kdybych si 14x denně nepřečetl stejný dotaz na veterinu a k tomu 5x zda má někdo také poruchu na tetanetu.
3) Veterina + Lupa – Ok, že zde byl dotaz na veterinu během pár hodin po několikáté, beru, třeba je zde slečna nová a neví jak to chodí, ale po radě, že má použít lupu a frajerka jde a začne lupou zvětšovat písmo v knížce a nechápe jak jí lupa pomůže k zjištění dobrého veterináře, tak to už je jiná galaxie.
4) Labradoři 1500/ks – Od bedýnky se štěňaty z krásného března až do Štrasburku k mezinárodnímu soudu pro lidksá práva, takhle by to nešlo vy velký český hlavy 😀
5) Štětka z Amsterdamu – Zde bych chtěl ocenit pomoc druhých, zejména pak mužů, kteří se rádi svěřili s příhodami, které se pochopitelně nestaly jim, ale jejich kamarádům 😀
6) 8.8.2016 – Mezinárodní den ženského orgasmu – Jsem rád, že se přítomné dámy pochlubily, která už si ten den stihla zapíchat, kterou to ještě čeká a která má smůlu protože přijeli komunisti. Já zde prožívám orgasmus několikrát denně, někdy i ten ženský.
7) Rozeplá náušnice mojí dcery – Nevíte někdo jestli by to nešlo nějak skřípnout, aby se to neopakovalo ? No maminko, počkejte si, až se dceři budou rozepínat knoflíky u kalhot, tam už nestihnete skřípnout vůbec nic.
8) Vyhraný Iphone – Vyhrál jste Iphone, stačí poslat poštovné – Jo kámo, rychle to pošli, určitě si vyhrál nový iphone, já bych to pro jistotu poslal víckrát, čím víc poštovné, tím víc iphone!
9) Perseidy – Padání hvězd 2016 – zde bych se rád omluvil, popletl jsem datum, hvězdy padají až dnes v noci, já padal již včera, kdo to zameškal, má smůlu.
10) Pane Horáček, co takhle přidat všechny své fotoklenoty přidat do jednoho alba ?
11) Teď taky něco co má smysl – Pro Domov pro seniory Severní terasa se koná sbírka věcí, z kterých si klienti budou moci něco pěkného vyrobit, jedná se např. o zbytky látek, silonky, punčochy, korálky, provázky, bavlnky, stužky, staré záclony, vykrajovátka, časopisy, molitan, polystyren, knoflíky atd. Kdo by měl zájem něco poskytnout, ať kontaktuje Ivča Tesarzová