Vyberte stránku

1) Standa chtěl poradit diskotéku v Ústí, místo rady se od 18ti letých, životem protřelých lidí dozvěděl, jak to v Ústí stojí za nic, jo to za mlada to jelo, taková párty s dudlíkem na pískovišti totiž, to byl úplně jinej level!
2) Lukii CZ se dozvěděl, že rostou houby, protože je vášnivý sběrač hub, vydal se do lesa, kde to bral hlava nehlava, během chviličky byl košíček plný, nj ale co teď jsou houby jedlé ? Jako zkušený ústečák zavítal se svým dotazem zda jsou houby jedlé do skupinky ústečáci sobě, kde se dozvěděl, že jsou jedlé, od té doby Lukiiho nikdo neviděl.
3) V lese rovnou zůstaneme, vydal se sem totiž i Péťa, který si šel opékat klobásu, vzal sebou dvě své kámošky a stala se jim nemilá věc, kdy se všem třem začaly po těle dělat pupínky, Péťa to ale nenechal jen tak, neplýtval časem, aby běžel k doktorovi, vše hezky nafotil a zeptal se u nás ve skupince. Péťa má pupínky, nebuď jako Péťa a řeš to jinak.
4) “Scháním levnějc páncký trička“ – Jo, poraďte, kde mají levněJčí páncký trička, mě už taky nebaví kupovat ty drahý.
5) Zaměstnání – v uplynulém týdnu zde bylo nabídnuto nespočet možností pracovat, od číšníků, přes uklizečky až po topiče v letním kině, nj nabídek je dost, ale co jako chcete dělat, když je v inzerátu jasně napsáno piště SZ ne komentáře a pod příspěvkem je 150 komentů mám zájem ??
6) Pájinka Sýkorka si nervama z Vás zlomila nohu a na 31.8-2016 hledá odvoz do blázince, tak kdyby někdo o někom věděl, stačí jí kontaktovat 😀
7) Pokud je při pátku někomu moc smutno, doporučuji navštívit profil legendy teplického facebooku slečnu @Baruška Hicklová Mireček, určitě se Vám uleví.
8) Je silnice kolem polikliniky do kopce ? Dotaz ze skupiny neuvěřitelných, ale tak jasně, ve chvíli, kdy už se ti nechce běžet nikam dál pro nového pokémona a došlo víno přichází čas na řešení důležitějších věcí.
9) Rád bych připomněl, že již zítra se v letním kině koná Radiofest Labské Léto, kdo to ještě neví, doprovodný program je letos pod mojí taktovkou a kromě kurzu hromadné masturbace se zde budeme pokoušet o dosažení světového rekordu v počtu masturbujících lidí na jeden kilometr čtvereční.
10) K desátému bodu desátého zpravodaje se hodí trocha rekapitulace. Po dobu, co se vydává zpravodaj, jsem dostal asi 4 tisíce lajků, cca 1 tisíc převážně pozitivních komentářů, nespočet žádostí o přátelství, 3 nabídky k sňatku, 6 nabídek sexu, 2x mi bylo vyhrožováno smrtí ( ta co neuměla ohřát brambory + nějakej její kumpán), 6x jsem se měl těšit na večer, kdy někdo přijede a vyřídí si to se mnou osobně. Ale hlavně zpravodaj X lidem otevřel oči a už se nám povedlo takřka vymýtit stupidní dotazy na Miladu, květáky apod.

PS:Po delší době se mi uvolnilo pár termínů na léčbu zlomených srdcí, tak kdyby náhodou dívky, stačí napsat SZ.

Hezký den Všem 😀