Vyberte stránku

Přátelé, někteří z Vás mohli zaregistrovat, že jsem více jak před měsícem založil na Facebooku událost Vánoční hra na schovávanou v OC Fórum. Už když jsem událost zakládal, pořádně jsem netušil co z toho bude a jak to celé dopadne. Přibližně měsíc si to celé žilo svým životem, přibývali lidé, kteří se chtěli zúčastnit a nakonec ke včerejšímu dni to bylo okolo dvou tisíc účastníků. Nyní se dostáváme k tomu zajímavému.

Během včerejšího dopoledne mě kontaktovala neznámá osoba, vydávající za kriminalistu, jelikož mám spoustu stejně praštěných kamarádů jako jsem já, nevěřil jsem. Chvilku jsme si dopisovali a nakonec jsem předal své telefonní číslo a neznámý muž mi zavolal.

Kriminální policie ozvalo se, v tu chvíli mi proběhly hlavou všechny ty dotazy ohledně dobrého tatéra z Ústí a již jsem přemýšlel, ke kterému z nich si v následujících hodinách dojdu na své tělo nechat vytetovat plány Mírova. Pán byl milý, dohodli jsme se, že je třeba osobní schůzka, domluvili jsme se na čase a telefon položili. V tu chvíli mi zbývaly asi tři hodiny na svobodě. Zvedl jsem telefon, obvolal jsem všechny své známé abych se s nimi rozloučil, stihl jsem obvolat i všechny Ty, které rád nemám, abych jim to dal najevo, došel jsem si na poslední pořádné jídlo a připravoval se na návštěvu kriminální policie. Je právě 13:00 a já vstupuji na recepci kriminální policie v Ústí nad Labem, abych zde vysvětlil největší kokotinu v historii kriminální policie. Ano, chtěli jsme hrát na schovku v obchodním centru. Na recepci mě vyzvedl sympatický muž a společně míříme do jeho kanclu, cestou procházíme kolem cel předběžného zadržení a já zde zdravím své kámoše z minulých akcí, kterým to nevyšlo. Přicházíme do jeho kanclu a já beru místo v rohu místnosti. V tu chvíli se ozvalo “Tak povídejte, co to má znamenat??“ pochopil jsem, že to asi nebude rozhovor do blesku a že to asi nebude úplně sranda, celou dobu jsem myslel na to, že mám právo na výběr věznice a tak nějak jsem doufal, že na Mírově bude dělat stejná doktorka, jako byla Sara Tancredi ve věznici Fox River. Odpověděl jsem, že se jde o recesi, nevěřil mi. Po krátkém oťukávání na mě vytahuje papír, kde OC Fórum žádá policii o zamezení v konání mé akce. Důvodem je obava o zdraví návštěvníků a zaměstnanců, tím mysleli asi účast Daniela Nekonečného a jeho kapely Šum Svistu jinak si to nedovedu vysvětlit. Co s tím hodlám dělat je další dotaz. Po dalším pošťuchování z obou stran a potom, co mi bylo sděleno, co vše mi hrozí a že ve vězení není vše tak, jak to bylo v tom seriálu jsme se s panem kriminalistou shodli na tom, že bude nejlepší když událost zruším. To jsem také ihned udělal a reakcí byla spousta smutných obličejů a to jak z řad ústeckého kindergangu, tak takových, jako jsem já.

Závěrem jedna rada, nikdy nezvěte Dana Nekonečného na Vámi pořádanou akci, nemuselo by to dopadnout dobře.

 

P.S.:Tímto zdravím personál OC Fóra, hlavně toho, kdo stojí za jejich Fb profilem a děkuji, že jste nedodrželi to, co jste slíbili. 😀

Slunce v duši.

 

RomanTik #zpravodajustecaka