Vyberte stránku

Ahoj kamarádi, tak jsme to dokázali, máme zde poslední den v roce, tak si ho pojďme užít a začneme malou rekapitulací.

 

10.června 2016 byl den, kdy spatřil světlo světa první zpravodaj. v tu chvíli jsem nevěděl, co všechno bude následovat a co tím vším způsobím.
Po dobu, co zpravodaj vychází jsem dostal nespočet lajků a převážně pozitivních komentářů, nespočet soukromých zpráv, které byly také většinou pozitivní, ale bylo i dostatek těch negativních, kde na velké části těch vulgárních se podílela DilinoArmy od slečny, která ve svých skoro třiceti letech neuměla ohřát brambory. Dále jsem dostal i několik zajímavých nabídek od kafe, sexu, mého zabití až po zajímavější nabídku vystoupení na jedné z větších akcí v Ústí nad Labem v roce 2017, zatím upřesňovat nebudu, jelikož sám nevím, s čím bych měl vlastně vystupovat, protože za vrchol svého umění považuji to, že si umím zavázat tkaničky dvěma způsoby. Dále jsem potkal hromadu fajn lidí a to jak ve virtuálním světě, tak také v reálu. Ale byly i horší chvíle, třeba to, kdy jsem byl předvolán na kriminální policii, abych vysvětlil svůj úmysl pořádat hru na schovávanou v našem ústeckém nákupním centrum nebo to, když jsem byl rozpoznán dámou v letech v jednom z ústeckých barů a ta trvala na tom, že jí domu doprovodím. No stejně by ta otázka přišla, ano doprovodil jsem jí. Původně jsem chtěl psát delší číslo, ale nechám si nějaké trumfy na příští týden, stejně, kdo má chuť dneska číst ty moje tupé žvásty, každý tam raději pošle chlebíček, nebo něco dobrého k pití.1) Šedovlasý hřebec – Nemohl jsem si nevšimnout dojemného příběhu o tom, jak nejednu maminku okradl tenhle šampion. Na dnešní dobu nic divného, že někdo někoho okrade, ale že to bude vycházet zrovna tomuhle a tak často ? Pro Ty, kteří ho neviděli, tak stručný popis. Dvoumetrový píčus s knírkem alá Frediie Mercury, na krku řetěz, jako mají Vaši rodiče u špuntu na vaně a celý jeho elegantní outfit je doplněn o cyklistické brýle, za které by se nestyděl ani vítěz Tour de France a kvůli tomuhle že si ženy mění kalhotky dvakrát za hodinu ? No mám co dohánět..

2) Zubní pohotovost – Už jsem na ní na holku málem zapomněl, tak dlouho nepíšeš jak má zubní pohotovost otevřeno až se na to začne každej druhej retard ptát.

3) Pejskař + petarda = smrt – Ani nevím, jestli už místní pejskaři vyrazili do boje proti petardám, ale pokud se tak nestalo, očekávejte to za 3…2…1..

Tímto Vám chci Všem poděkovat za přízeň a popřát Všem dobrým lidem hodně štěstí a zdraví do nového roku, moc se neopijte, já to udělám za Vás, kdo by chtěl může nám dát lajk ZDE!

 

Krásný silvestr,

 

Váš RomanTik #zpravodajustecaka