Vyberte stránku

Zdravím Vás přátelé, asi jste si všimli, že včera nevyšel zpravodaj. Nebylo to proto, že bych s tím skončil jak někdo psal, ale proto, že jsem svůj geniální talent vrhl jiným směrem. Jinak za sebou máme volby. Já jsem letos volil hnutí za odpadkové koše a co Vy, volili jste?


1) Obrazy na prodej – V minulých dnech jsme všichni mohli sledovat nabídku obrazů od nejmenované umělkyně, myslím, že bych lepší obraz vytvořil sám, kdybych šel nalámaný z hospody a zakopl o kýbl s barvou, nicméně autorka zmíněných obrazů měla na kritiku svého umění rychlou odpověď a sice to, že jedním z jejich profesorů byl člověk, který prodává obrazy za sumy přesahující hodnotu mého bytu, pominu-li fakt, že žádný byt nemám a tím pádem je to dosti možné, rád bych Vám milá slečno dal jednu radu – Když dva dělají totéž, není to totéž


2) “Kamarádka nastupovala do trolejbusu, najednou se řidič rozjel, pak byla rána a paní ležela na zemi od krve, protože vykopla sklo“ – Mě osobně to připomnělo matematickou úlohu ze školy – Jakou rychlostí jel autobus, pokud je venku 28 stupňů a řidič má na sobě červené tepláky.


3) Zlodějka Klárka Bílská – Každý týden si přečtu, koho dalšího okradla, tak s tím sakra lidi něco dělejte! 14 let základní školy přece neopravňuje tuto rádoby manažerku k tomu, aby Vás okrádala!


4) Výpadek elektřiny – “Už jste někdo volali na ČEZ??“ Jasně, na co bych tam volala sama, mám na to lidi 😀


5) Nejde CZTorrent – “Nejraději stahuji filmy a seriály tam“ – Doufám, že když ses nám takhle pěkně svěřila, že je tvoje prasátko narvané k prasknutí!


6) Cirkus v Krásňáku! – Na to, že jste svoje šapitó rozbalili zrovna v Krásném Březně, které je Mekkou všech ústeckých cirkusů, tak s tím vstupným si docela věříte!


7) Tip na konec – Máme sobotu večer, takže jako již několikátý týden bude TV Prima od 20:15 vysílat Pevnost Boyard, mnou velice oblíbený pořad z dětství, bohužel čeští zástupci z toho udělali naprostou frašku, hádanky by vyřešilo i autistické dítě, jejich bojový duch zapálenosti do hry je na takové úrovni jako mezilidské cítění Aleše Brichty, ještě začneme vysílat Tak jde čas a bude to komplet!


Hezký večer všem! 🙂RomanTik #zpravodajustecaka