Vyberte stránku

auto1) Drama z parkoviště – Zaujal mě příběh nebohé paní, která nemohla díky zaparkovanému měděnému šípu od Kie vyjet z parkoviště, vše zdokumentovala, přidala na FB a čekala. S přibývajícím časem její agresivita stoupala, došlo to až k tomu, že chtěla použít násilí. Po bližším prozkoumání fotografie vidím pouze dvě vozidla vedle sebe a spousty místa na vyjetí – nechápu, naštěstí místní komentátoři vše vysvětlili, paní se chystala vycouvat s otevřenými dveřmi.

2) Posprejovaný záchod v Tipáči – Ano, autor tohoto díla je sice píčus, ale kdyby majitel koupil barvu a sehnal nějakou štětku, například některou z místních, bylo by po problému, toto umění je zde již delší dobu.

3) Názor na Družbu – Zde jsem byl málem ukamenován za názor, že průměrné IQ místních asi nebude zrovna nejvyšší. Ale jo máte pravdu Družba je fajn, narozdíl od Extrému Vám zde alespoň nikdo neposere záda.

4) Řidič se šedým zákalem – Musím říct, že příběh mě pobavil, slečna, která pána chtěla odvézt na oční za to, že se na ní usmál, mám podobný příběh, také se na mně jedna řidička usmála, pak zmáčkla knoflík, zabouchla dveře a ujela mi.

5) Brigády/Práce – Za poslední týden napříč všemi ústeckými skupinkami nabídnuto asi 6 tisíc možností pracovat a stále se zde objevují noví ještěři, kteří mají koule na to, ptát se “Nevíte někdo o nějaké práci ??“.

6) Fabie nad shellkou – Past od PČR? Kdepak v této Fabii se točí nové díly světoznámého pořadu Fake Taxi.

7) Kohout kokrhá a budí mě – No kdyby hrál na housle, bylo by to asi na pováženou, ale protože kokrhá nic zvláštního a že to dělá v na sídlišti v Krajském městě? Pokrok holt nezastavíš, prostě si někdo na balkóně udělal kurník, mám tušení, že by se mohlo jednat o světoznámého buřiče č.3.

Pěkný večer všem RomanTik #zpravodajustecaka