Vyberte stránku

Přátelé, i v tomto pochmurném počasí na Vás stále myslím, myslíte na mě i Vy?

1) Volby 2016 – Nebudu Vám radit koho volit, stejně nic moc nezměníme, ale rád bych zde zdůraznil jeden vypečený předvolební tah Andrej Babiše. Andrej na to šel totiž chytře, řekl si Ústí nad Labem, čím bych tam zaujal a proto vyměnil již zajeté koblihy za perník, do příštích voleb doporučuji vyměnit jeho tuhou variantu za práškovou a Ústí je Vaše pane Babiš!

2) Omezení – “Je zde nějaké omezení, kolikrát se člověk může denně zeptat?“ – Omezení zde není, nicméně někteří jsou zde tak omezení, že i kdyby se ptali tisíckrát denně, stejně jim to nepomůže.

3) Lístky na Majáles – Nutně sháním dva lístky na majáles – No podle mě by sis měl jít stoupnout už do fronty, vždyť Majáles je už za 8 měsíců!

4) JenomJeho lektorka anglického jazyka – Přátelé, Dufková zasazuje další ránu 😀 . Co na tom, že neumí napsat dvě slova bez gramatické chyby česky a je ráda, když se zvládne podepsat, nyní míří výše a plánuje se stát lektorkou anglického jazyka!

5) Buřič č.3 shání pojistku na blbost – Teda on shání skoro všechno, od květináčů přes líheň na kuřata až k potřebám pro jeho zahradní Tornádobyznys, ale asi mu nyní došlo, jak se věci mají a že by bylo vhodné se připojistit a proto shání pojistku na blbost. Já mám velkou obavu, že takový produkt nevymysleli zatím ani frajírci z OVB, respektive produkt s takovým pojistným plněním, jaké bys Ty jakožto nástupce Přemka Podlahy potřeboval.

6) Problém s autem – “Prosím, prosím, mám problém s autem, sháním někoho šikovného,nejlépe automechanika“ – No Hele bude to asi nejlepší, nejsem si úplně jistý, ale šikovný sochař by ti s autem asi moc nepomohl.

Hezkou středu Všem! 🙂 RomanTik #zpravodajustecaka