Vyberte stránku

Přátelé, všimnul jsem si, že v místní komunitě lidí lze charakterizovat pár skupin, tak schválně jeslti mi dáte za pravdu. 🙂

1) Přecitlivělí pejskaři – Místo profilovky pes, na úvodce pes, je členem všech psích skupinek a sdružení, sdílí veškeré věci ohledně psů, jejich týrání, ztracení, nálezy, kakání, čůrání, účastní se veškerých soutěží na fb, kde hlavní cenou za sdílení je luxusní vodítko za 50kč, pes je pro ně středem vesmíru a nedejbože, aby se někdo na jejich psa jen špatně podíval, v tu chvíli se mění z přecitlivělého pejskaře na krvelačnou bestii a za uvázání psa venku na deset minut navrhují trest smrti.
2a) Maminky na mateřské – facebookářky – Vyznačují se podrážděným chováním, touhou komentovat úplně všechno, většinu času tráví na fb ve skupinkách pro maminky, kde si navzájem vyměňují zkušenosti s prdíkama dětí ostatních maminek, na Fb není skupina o maminkách, kde by nebyly a na profilovce nechybí fotečka miminka.
2b) Maminky na mateřské – stěžovatelky – k bodu 2a se navíc vyznačují neustálým stěžováním na řidiče, kteří jim nevzali do busu kočárek, přesto, že už jich měl v buse 15
2c) Maminky na mateřské – hardcore verze – k bodům 2A a 2B se vyznačují hlavně tím, že se 3x do měsíce zeptají, zda už přišla mateřská.
3) Řidiči MHD – profilovka za volantem busu, plná pusa keců na fb, jejich práce je ta nejtěžší na světě atd., ok nemají to lehké, za pár šupů velká zodpovědnost přiznávám, ale co tu někteří občas předvádějí 😀
4) Ústečtí jasnovidci – je celkem jedno co, hlavně že komentuji a vím to na 100%!! o komentované věci vím víc, než by dokázal vypátrat sám Horatio Caine z kriminálky Miami.
5) Ústečtí hrdinové – Opravdoví hrdinové co myslí na druhé, neváhají nasadit vlastní život, aby vyfotili zamračené nebe, či padající vodu z nebe, byly zde případy, kdy ti odvážnější nasadili vlastní život, aby vyfotili kroupy a přidali to do skupinky! Tleskám!
6) Skupinka “nevíte kde, kdo,kdy“ – Na co bych se snažil, raději se zeptám je to tak lehčí!
7) Nehtařky – Kolik stojí nehty v albertu a kolik doplnění ? Díky za odpověď, já se pro jistotu zeptám ještě zítra! To samé platí o tetování!
8) Lovci pirátů silnic – Dramatický příběh doplněný o foto a SPZ vozidla piráta, no jo, je třeba to zdramatizovat když já přeci jezdím celý rok podle silničních pravidel 🙂
9) Potravinoví inspektoři – I když vím už v krámě, že je zde něco prošlého, nené, já nepůjdu upozornit prodavačky na místě, já si to pěkně vyfotím a dám to na ústečáky a tam vám to pěkně nandám!

A teď do mě členové jednotlivých skupinek 😀

Hezký den všem

Roman Tik