Vyberte stránku

23. prosinec, to je ten den, kdy se měla odehrát akce, díky které jsem málem skončil v kriminále, ale vše dobře dopadlo a já jsem se dohodl s kámošema z kriminálky, že celou akci přesuneme na jindy a jen díky tomu zde můžu dál plodit tyto žvásty.

1) Ledovka – Krom toho, že to venku klouzalo, což se někdy v zimě stává mi to dneska silně připomínalo reportáž z TV Hovna, kde reportérka zkoušela, co se stane s vodou, kterou nechají dvě hodiny v -15ti stupních.

2) Kromě těch všech nekončících příbězích o tom, jak to venku klouže jsem dnes také zjistil, jak se jmenuje dítě Emmy Smetany a přijde mi to dost smutný, ale mám tu litr vína, tak uvidíme co se s tím dá dělat, třeba nakonec bude veselo.

3) Šílenství v obchodech – Fotka střídá příběh, příběh střídá fotku, to jsou fotky přecpaných obchodů, přecpaných parkovišť, přecpaných přítelkyň, prostě všechno je to tak nějak přecpané… Každý rok je to stejné, přesto se vždy nachytá někdo, komu to rozhodí celý den, ještě že zde máme zpovědnici na jménem ústečáci sobě. 😀

4) Borůvkové Cammelky – Již několikrát jsem si všiml, že je o ně velký zájem, může někdo nekuřákovi vysvětlit, co je tak zajímavého na čučoriedkové ťave?

5) Rozvodový právník – Hledá se právník, nic divného asi, pokud by ho nehledal člověk, který před měsícem sháněl pronájem prostor na svatbu a živou kapelu na svatební hostinu 😀

6) Česká pošta – Posledních 14 dní evidujeme řadu stížností na vše možné, jednou z institucí, na kterou byly stížnosti vrhány ve velkém je Česká Pošta, dříve jsem ČP využíval, chvilku proto, že jsem to potřeboval, poté proto, abych zjistil ten jejich fígl, jak udělají to, že i když celý den nespustím oči ze své schránky, nikdo se k ní ani nepřiblíží, stejně tam pak najdu lístek o tom, jak mě nezastihli. Krom toho je ČP taková společenská hra pro dospělé. Dnes podáte, zítra hledáte.

7) Parkování přes dvě místa – Je to moderní pokud takhle někdo parkuje, rychle vytáhnout ajfounka a vyblejsknout to hovádko a šup s ním na ústečáky, kde mu místní parta řidičů premiantů dá co proto! Za mě palec nahoru pro Radka, který zde místo fotky přidal příspěvek s tímto textem “Stojím u Globusu přes dvě místa, pojďte si pro fotku 😀 “

8) Cukrovíčko – Někomu se povedlo, někomu ne, někdo už to sežral, někdo to raději prodal. Příběhů o zkažených Vánocích z důvodu špatné dodaného cukroví bylo až až. Za všechny asi jen ten, kdy paní pekla cukroví jak o závod a když zjistila, že se to nedá žrát, rozhodla se cukroví prodat. To ale netušila, že prvním kupujícím bude ústecký rozumbrada Honzík, který se na nákup cukroví vybavil kapesní váhou a celé kilo cukroví, které vážilo 840g převážil a bylo zle. Jojo každý svého cukroví strojvůdce.

9) Maminky s kočárkem + MHD – Chystáme speciální číslo! 😀

10) Kamarád hledá partnerku – Pro mého kamaráda Michala hledáme partnerku, s kterou by mohl trávit vánoční čas. Michalovi je 28, je to sympatický vtipný muž a hledá partnerku stejných kvalit. P.S.: velká prsa a lačná ústa výhodou.

11) Primark – Pravidelný čtenář našeho skvělého zpravodaje Honza chtěl znát důvod, proč všichni jezdí nakupovat do Primarku, sám popsal jeho zkušenosti s tímto vetešnictvím takto…Označení velikosti na tričkách byly zcela mimo, takže XXL mi bylo jak elastickej trikot a do Mka jsem si mohl shánět podnájemníka, džíny na omak jak z nějaký kopřivový látky za II. světový jak vyprávěla babička… Mikina vypadala ok, ale po třetím vyprání se osypala žmolkama a připosrazila i na 40 °C, takže se mě v ní lekne i lesní zvěř na chalupě. No Honzo, já odpověď znám, jak si sám napsal, ty hadry stojí za hovno, ale je to IN, a co je dneska víc, než fotka na Instagramu před vchodem do Primarku?

12) V sobotu od 20:20 dávají na Primě Sám doma! Harry! Jdu do baráku!

13) Na konec jsem si schoval perličku, hotový klenot, kdy si jedna nejmenovaná slečna pobrečela skrz nově zavedenou linku Ústí nad Labem – Praha společnosti Busline, která se prvně rozjede 2.1.2017. Paní zde stála celý včerejšek, přesto bus nepřijel a tak musela nechat 100 euro za taxík, za blbost se prostě platí a taková dilina jako Ty, ta by měla platit 2x.

 

Přeji všem krásné prožití svátků, moc se neopijte, moc se nepřežerte a ať Vám nezaskočí kostička zítra. Pa a pusu!

RomaTik #zpravodajustecaka