Vyberte stránku

Ahoj kamarádi,

jistě jste si všimli, že jste letos ještě nedostali dávku mého skvělého zpravodaje (haha pozn. redaktora) né snad, že by nebylo o čem psát, ale bohužel se věci někdy sejdou tak, jak si nepřejeme takže nebyl prostor ani čas předávat svá moudra dále. Někde se objevila informace, že mému veřejnému vystupování zamezil zběsilý, multitalentovaný číšník Standa ve spolupráci s Lejdy Bramborou, ale není tomu tak. Ustál jsem několik útoků, včetně snahy kriminální policie zašít mě za to, že jsem chtěl hrát ve Fóru na schovku a nyní jsem zpět a již od příštího týdne se můžete těšit na snad již pravidelný zpravodaj, kde nebudeme šetřit nikoho, dokonce si troufám tvrdit, že bude ještě větší sranda než doposud.

Abych Vás trochu navnadil, namátkou vyberu pár témat, kterým se určitě budeme věnovat v některém z dalších čísel.

1)Organizovaný zločin na veterině – “Zabili mi zde psa!!“ …“A co mu bylo ?“..“Nic jen z ničehož nic omdlel, přivezli jsme ho na veterinu a oni ho zde zabili“ Jasně no, protože zdravá zvířata běžně z ničehož nic omdlévají…

2)Hrnky v Bille – Neexistuje nikdo, kdo by nezaznamenal davové šílenství ohledně nedovezených hrnků v Bille!

3)Vyhozený žák ze třídy – Určitě rozebereme tyhle učitele tzv. darebáky, kteří si jentak v půlce výuky řeknou a teď bych mohl vyhodit někoho ze třídy na chodbu…jen tak z prdele… Novák za dveře!!

 

Dále nebudou chybět kočárky, mateřská, znečištěná pískoviště, špatné parkování, emergency, otevřené lékárny, zubní pohotovost, nejlepší očař v ústí, ztracenej Poživil, tatéři apod.

 

Ale je tu jedna věc, s kterou se Vám musím svěřit už nyní….

Matka + dítě = MY – Jsem jediný, komu vadí matky, které začaly používat oslovení pro sebe a pro své dítě MY? MY jsme začali s příkrmy, MY jsme se posrali, MY jsem úplné píče…Honzíka Kirschnera na Vás!!

Hezký večer všem!

 

RomanTik #zpravodajustecaka