Vyberte stránku

1) Ano, tak jako každý rok i včera bylo 1.září, poznat se to dalo například tak, že Vám ráno nejel autobus, případně tak, že se haranti stáhli z ulic do škol.
2) U Krajského soudu v Ústí nad Labem začal proces s panem X, který učil hygienu mladé chlapce tím, že jim osahával šuliny. Uchyl ani pedofil prý není…Tak určitě.
3) Uchyl určitě není ani Jarda, který láká malé děti na parkoviště před OBI, zde oceňuji alespoň to, že jde s dobou a pytlík bonbónů vyměnil za eura. Hlavně, aby si za pár let také nemusel vysvětlovat tu hygienu u soudu.
4) Personál restaurace PamPam2 si s vedením zahrál na schovávanou a jelikož se již nikdo nenašel, restaurace nyní shání zaměstnance téměř na všechny pozice – telefonistky, řidiče, servírky, číšníky, pomocnou sílu do kuchyně, kuchaře, pizzaře, hotovkáře, pekaře, polívkáře, paštikáře, dezertéry, atd.
5) Před Albertem se usídlil nadějný pouliční umělec (jméno bohužel nevím), vlasy v culíku ve stylu Nicka Slaughtera z vražedného pobřeží, slamák, za který by se nestyděl ani Jirka Čoček z farmář hledá ženu a kytaru rozladěnou víc než orchestrion v chalupářích. Takto zde od rána do večera předvádí svou show.
6) Ztracený dvoulitr – “Nenašel někdo náhodou 2000 v ulici Vinařská??“ – No evidentně našel, když už tam nejsou.
7) Láska, sex a trápení – Je mi 15, měla jsem sex se svým novým přítelem, nevím proč, ale když došlo na věc, nic to se mnou nedělalo… To je v pořádku, asi budeš frigidní. Buď v klidu, jsou horší věci na světě. Třeba chodit s frigidou.
8) Poznej a vyhraj – trmicka_klobasaVerča nafotila 11 cm dlouhou housenku s úmyslem zjistit o jakou potvoru se jedná. Já si nejprve myslel, že jde o grilovanou trmickou klobásu, ale naštěstí dorazila paní správcová Nikolka Müllerová a housenku rozpoznala.
9) V neděli 4.září bude mít premiéru videoklip ústecké kapely IDIO & IDIOa následně proběhne 9.9.2016 koncert v Phoenix Sport Baru, kapelu neznám, ale moc si přáli být ve zpravodaji 😀idio
10) Chtěl bych ještě jednou upozornit na možnost prásknutí do zpravodaje,odkaz bude v komentáři. V případě, že by měl někdo zájem o spolupráci, stačí se ozvat do SZ -> Práskání ZDE <-

Pěkný den Všem 😀