Vyberte stránku

Nemá cenu zde neustále opakovat, proč došlo k odchodu z ústečáků, za jakých okolností apod., ale nedá mi, nevyjádřit se ke vzpouře, která nastala ve chvíli, kdy správce oznámil, že jsme se nedohodli na pokračování zpravodaje na původním místě. Nemám nic proti nikomu, komu se zpravodaj nelíbil a uměl to slušnou formou vyjádřit a byl to konec konců můj návrh, že s tím na ústečácích skončím, i když probíhaly dohady, že bych za určitých podmínek mohl pokračovat, vyjádření níže bude spíše k těm hrdinům, kteří v davu sebrali odvahu a vyrazili proti mě! Pojďme jim říkat generace ústeckých buřičů.

Buřič č.1 – “Jsem jediná, kdo zpravodaj nečetl, nějak vtipný mi to nepřišlo.“ – No tak hlavně že ti to nepřišlo vtipný, když si to vůbec nečetla. Nebo si nám snad chtěla předvést použití oxymóra v praxi ? Buřič č.2 – “Zajímalo by mě, jak se bude řešit vynášení z této skupiny?“ – Nejprve mě tento dotaz rozesmál, pak jsem se koukl, kdo ho publikoval a rozesmálo mě to ještě více. Maminka na mateřské, která po celou dobu zpravodaj hodnotila kladně, nikdy nebyla ve zpravodaji zmíněna i přes velké nesmysly, které tam psala a neustále se kasala tím, že ona je matka, tak to přeci ví nejlépe, najednou otočila a byla proti zpravodaji. Jinými slovy, jsem ráda když poznám koně od traktoru, ale protože jsem porodila dítě, jsem génius. Jak by se to jako mělo řešit paní nejchytřejší? Vypneme ty internety nebo jak ?

Buřič č.3 – “Super, že jste to zrušili, každý pátek mě to obtěžovalo“ – Tak hlavně, že tě neobtěžovalo tady 7x denně někomu cpát Tebou upravené zahrádky, které vypadaly jak po zásahu tornáda, 14x denně všem oznámit, že naproti nemocnici je nová automyčka a 147x denně shánět líheň na kuřata, plašičku na divočáky, podložku pod křepelky nebo pánské vlasy. Můj zpravodaj vydávaný 1x týdně byl hovno, proti tvojí zvířecí farmě, kterou sis díky ústečákům pořídil.

Klasická část zpravodaje

1) Ženský večer ve Fóru – Tak dámy, 16.9.2016 v 18:00 proběhne Váš vytoužený večer, apeluji na Vás, abyste si ponechaly účtenky od nakoupeného zboží a doma je ukázaly svým partnerům a oni se tak budou moci zúčastnit 17.9.2016 akce pánský večer v Bohnicích. Děkuji

2) Shání se žena na projížďku na motorce, ale nejde o rande, Pavel má prostě jen rád, když ho vzadu něco tlačí.

3) Autoškola na nádraží, zkušenosti ? Zkušenosti nemám, ale trochu bych se bál, aby první jízda nebyla do Bradavic.

4) Mladý sympatický muž, který předal platnou jízdenku na MHD – jo jo, já jsem prostě dobrák od kosti.

5) Požár na Doběticích – Lidí je mi líto, ale nějak se v těch sbírkách pomalu ztrácím, měl jsem za to, že vyhořel byt mladému páru, podle počtu sbírek a příspěvků o pomoc mám pocit, že shořela půlka města.

6) “Nenašel někdo Iphone v parku na terase?“ – A je to tu zase, evidentně našel když už tam neleží.

7) Ústecký inzerát na nákup telefonu – Aby se inzerát ztratil “v davu“ psal jeho autor úmyslně všechno gramaticky špatně. Naštěstí se tu našla Míša, klasický bavič celé party, která mu vše opravila. Děkujeme Míšo.

8) Hledá se choreograf na předtančení maturitního plesu – za mě můžu doporučit Tomáš Greiner, umí vše od dupáku po latinu a není moc drahý..

9) Janina hledá někoho, kdo jí udělá STK – Teď jde o to, zda vlastní nějaké vozidlo, aby to náhodou nebyla nějaká prasárnička, v případě druhé varianty mohu doporučit Lukáš Omalovánka Novotný

10) Jen připomínáme, že V sobotu 10.9.2016 od 10:00 na jezeře Milada proběhne dobročinná akce s názvem Běh upřímných srdcí – více informací na našem webu.

11) Zlomená srdce – někdo by si mohl myslet, že po přesunutí již tuhle věc, včetně terapie hlubokým dotekem neprovozuji, ale je to přesně naopak, tyto praktiky jdou nahoru. V případě zájmu o léčbu zlomeného srdce, případně o využití terapie hlubokým dotekem stačí napsat SZ.

Pěkný den všem 😀