Vyberte stránku

Na začátek bych se rád vrátil k lejdy JenomJeho. I když stále věřím a doufam v její neexistenci, i tak jsou její příspěvky asi ten nejlepší materiál, jaký jsem mohl získat.

konzerval_liteJejí příběh začal tehdy, když přestala jíst kebab, protože zjistila, že se z kebabu podporují teroristé. Od té doby už jen “fuj kebab“. Pokračovalo to tím, jak s manžílkem nejspíš po větší konzumaci “bílího“ hnusu polemizovali o tom, zda Masarykova ulice kolem Hraničáře a polikliniky je do kopce.. Už tehdy lidé volali po nominaci na Ústečanku roku. Další ránu mi zasadila poté, co se objevil příspěvek o tom, že zámečník odemkne byt i bez doložení o tom, komu byt patří, nejprve se JenomJeho zhrozila, nicméně rychle přišla s řešením, že se od teď bude doma před zámečníkem uzamykat, Jo! určitě by to pomohlo! Totální KO mi uštědřila svým příspěvkem s fotkou konzervy tuňáka od výrobce Modrá Plechofka otevřené dynamitem, kdy žádala odpověď na otázku, zda ten “bílí“ hnus na vrchu není jedovatý, aby se s manžílkem neotrávili. V tuhle chvíli jsem litoval, že “bílí“ hnus napovrchu je nejspíš jen tuk z tuňáka. Drama s konzervou rozpáranou víc než Titanic po srážce s ledovcem dopadlo ale dobře, tučňáka prý snědl manžílek a nic mu není.

A můžeme pokračovat, dnes jen zlehka..

1)Pejsek v Ikee v tašce – Pejsek v autě – špatně, pejsek v tašce – špatně, ale zkus ho nechat uvázaného před obchodem, to teprve zažiješ středověk.

2)Levná růže – Sháním levně růže, abych za ní nedal 150kč, ale zase aby to nevypadalo, jako když jsem to utrhnul někomu na zahradě. Jako víš co, buď chceš bejt za frajere a pustíš nějakou pětku, nebo šetři, ale připrav se, že přitáhneš lopuch.

3)Přiznání Ústečanů – Někteří si možná všimli, já až po dotazu, zda je to moje práce, ne není to moje práce, ale rád si počtu přiznání Vás ostatních a sám některá přiznání zašlu. Odkaz na přiznání zde → ZDE

priznani

4)Čoko figurky s motivem Mikuláše v obchodech – Čím dál tím dříve nám je obchody nabízejí, nastane doba, kdy se toto zboží bude prodávat celoročně, ale pořád to není nic proti tomu, až oznámí svou cestu vánoční kamión Coca Coly a náhodou si dovolí nezavítat do Ústí, to zase budou orgasmy v přímém přenosu.

5)Hledá se někdo, kdo maluje na obličej – Vím o jednom, je to Lukáš Omalovánka Novotný, stačí pár piv a obličej má zmalovanej raz dva.

6)O víkendu se chystá plno akcí, více info zde → ZDE

7)Terapie Hlubokým dotekem – Pro velký úspěch rozjíždíme druhé kolo, přihlášky prosím do zpráv, kromě mé maličkosti jsem najal i dalšího instruktora p.Tomáše Greinera, pro ještě hlubší dotek.

Všem pěkný víkend RomanTik #zpravodajustecaka