Vyberte stránku

Přátelé, není toho moc, jelikož nyní veškerý volný čas věnuji kopání tunelu z Mírova, je potřeba připravit se na horší časy.1) Klauni – Bububu… co se divíte, lidé přestali chodit do cirkusu, tak cirkus začal chodit za lidmi..


2) Zima – Jestli je Vám zima, jeďte do teplých krajin na dovolenou. Pakliže na to nemáte, držte huby a buďte rádi, že máte na nájem a hrnek teplého čaje.


3) Legíny – Pěkný, jako spousta věcí, ale nejsou pro každého, kdo se má dívat na to, jak si na sebe narvete legíny a přitom v nich vypadáte jako těhotenský míč v punčocháčích ?


4) Nabídka práce – ochranka v Bille – Pokud je mezi vámi nějaký Van Damme co shání práci, tak v Bille přijmou na pozici ochranky.


5) Smaženka na Klíši – Po Ústeckých hospodách zejména na Klíši se pohybuje smaženka, která zdrhá bez placení. Popis: Zelené airmax Nike, modré kalhoty, místo předních zubů ohořelé Františky, vlasy do červena a na předloktí tetování “Petra“


6) Kartářka – Nabízím skutečnou věštbu – Tak určitě, nějak se nám s těmi Jolandami roztrhl pytel poslední dobou. 🙂


7) Hra na schovávanou v OC Fórum – Těsně před štědrým dnem, v tom největším chaosu proběhne v OC fórum legendární hra na schovávanou, již nyní Vám můžeme prozradit, že se bude jednat o jednu z největších akcí na severu Čech zakončenou pořádnou pařbou. Zatím je to překvapení, ale role hledačů se ujmou známé tváře Ústecka. Zkuste si do komentáře tipnout kdo to bude.
Kdo by se chtěl přidat, může ZDE!Pěkný víkend všem!

 

RomanTik #zpravodajustecaka