Vyberte stránku

Přátelé, jak jsem nedávno avizoval, se zářijovým zpravodajem je nadobro konec, ale nebojte se s patnáctým vydáním jsem pro Vás připravil zbrusu nový zpravodaj. Vůbec nic se nezměnilo, akorát budu ještě více namyšlený 😀

1) Vražda bezdomovce na Střekově – Hnus velebnosti! Dva hněďáci ubili člověka, jen proto, aby mu ukradli i to málo co měl. Horší je, že za pár let budou pro dobré chování tito čokoládoví kluci propuštěni a budou vesele běhat mezi námi lidmi!

2) Shání se zahradník – Váhal jsem, ale o jednom bych věděl. 😀 Mezi jeho speciality patří úprava zahrady pomocí downovy metody či zahradní tornádo. Je tak zkušený, že během chvíle změní Vaší zahradu k nepoznání, jako bonus k úpravě zahrady dostanete informaci o tom, že naproti nemocnici otevřela nová myčka!

3) Nachcal do písku – U Barborky v parku byl viděn muž, který močil do pískoviště. Příběh vhodný na novu do zpráv, stačilo přidat vážnou hudbu a drama bylo na světě. Kdybyste milá maminko věděla, jaká zvěrstva se konaly na Vašem pískovišti, tak by vás pár chcanek z parku od Barborky nemohlo takhle rozhodit. Né to hnědé na oblečení Vašeho dítěte nebyla čokoláda.

4) Houkavé auto + Kelišová = Zbytečný příspěvek – To jste si ještě nezvykli, že je docela běžné, že po městě jezdí sanitky, hasiči nebo policisté a dělají tů tů? Je pravda, že jsem také býval vždy fascinován, když jelo houkavé auto, ale to jsem ještě chodil na nočník a papal voskovky.

5) Mykolog – opět se na ústečácích hledal mykolog, opět dostal radu “je to bedla, dej si“ a opět tazatele od té doby nikdo neviděl. Svěřit své zdraví bandě ústeckých diletantů se prostě někdy nevyplácí.

6) Tržnice v Chebu – “Nevíte jak má otevřeno tržnice v Chebu?“ Kamaráde, tady lidé nevědí ani kdy mají otevřeno obchody u jejich baráků a Ty se ptáš na 150 km vzdálenou tržnici? 😀

7) Billa hledá ochranku – vhodné pro důchodce – Takže pokud Vašeho dědu již nebaví luštit křížovky a sledovat kolotoč v televizi, je tu nabídka super výdělku. Vždyť který děda by rád nepohonil zloděje za osmičku čistého.

8) JenomJeho = Roman Tik – Byl jsem nařčen, že profil JenomJeho Dufkové je můj. Věřte mi, že ačkoliv jsem v kdejakém oboru téměř na úrovni génia, jí nesahám ani po kotníky. Marně se jí pokouším dohnat konzumací “bílího hnusu z plechofky“, ale ona vždy přijde s něčím dalším, na co nemám odpověď. 😀

9) Porod – “Ahoj poznala některá z Vás před porodem, že se to blíží ?“ – Bohužel, poznat se to nedá, my jsme s přítelkyní zjistili, že porodila, až když syn šel do první třídy.

10) Dnes probíhá na Miladě ukončení sezóny s vílou Miladou – Tímto pro letošní sezónu končí i moje rady, kudy se na Miladu dostat. Uzamykám proto téma Milada pod zámek a cestu na Miladu začneme řešit až na jaře 2017, kdy Vám každý den budu vtloukat do hlavy kudy se tam dostanete.Hezký víkend všem! RomanTik #zpravodajustecaka