Vyberte stránku

Zdravím Vás přátelé 🙂 ,

jak jste si mohli všimnout, dlouho nic nevyšlo, někteří slavili, jiní plakali, já plakal též, né proto, že bych byl smutný z konce zpravodaje, ale kvůli bolesti způsobené zánětem trojklanného nervu. Ale jelikož mě nic nezastaví, jsem tu s večerním zpravodajem, tak se klidně posaďte, vezměte si popcorn a colu a jdeme na to.


1) Volby 2016 – Jen ve zkratce, třešně jsme vyměnili za babišovo koblihy a perník a jedeme dál, jo a můžete za to Vy! Ty, ty a ty, kteří jste nebyli u voleb, já tam nebyl též.

2) Nevíte někdo o pronájmu bytu 2+1-3+1 – Dva plus jedna jsou tři, méně tři je nula, plus jedna je jedna, takže sháníme garsonku, tak to stačilo napsat normálně ne ? 😀3) Dobrá Pizzerie? – Ústecký matador Antonín položil dotaz na dobrou pizzerii v Ústí, poté, co dostal tipy na veškeré restaurace v severních Čechách, v kterých dělají něco kulatého podobného pizze, tak všem poděkoval a objednal si Mongolskou baštu 😀


4) Hořící automobil – Upozornění pro řidiče“ Když Vám bude v autě zima, zapněte si topení a nesnažte se tam rozdělávat oheň…


5) Starosta hledá díry – Vážený pane starosto, oceňuji Vaší snahu přiblížit se lidem tím, že používáte Facebook a vybízíte občany k tomu, aby Vám zasílali foto poničených chodníků, ale co takhle si ten obvod projít a udělat si obrázek sám ? Takto od stolu to řešilo několik Vašich předchůdců a proto tam jste dnes Vy.


6) Řidič + pervitin = pozornost level 999 – Neskutečné co se ještě nedozvím. To, že nám v Ústí drandí řidič, který si spletl svačinový pytlík s pytlem perníku, to by asi na ústecku nebylo nic divného, ale že se najdou tací, co ho obhajují a obhajují jízdu pod vlivem pervitinu, to asi nepochopím.


7) Použitý nočník – Věřím, že u tohoto bodu mě některé maminky na mateřské ukamenují, ale co to kurva je, nabízet zde někomu zesranej nočník za tři pětky?


8) Drama kolem špatné známky – To se prostě stává, né každý nosí domu samé jedničky, já je také nenosil a dnes je ze mě génius…no a nebo taky ne..


10) Asistenti prevence kriminality – Jak jsme se mohli v minulých dnech dočíst, zatím jsou to spíše asistenti kriminality. To slovo preventisté nám nějak uteklo. Ale jak by řekl pravý preventista “Neházejte všechni asistenti do jednoho pitle“


11) Špatné parkování u Alberta – Hotový zločinec, dovolil si celých 6 centimetrů stát křivě na bílé čáře označující parkovací místo. Stádo legitkářů mu ale dalo co proto! Hajzl jeden!


12) “Také Vás někdo otravoval ve 20:15 pod číslem bla bla..“ Neotravoval, mě otravoval jen buřič č3, kterému se rozbila sekačka, tím příběh o zrekonstruovaných zahradách končí, smutné 🙁


13) Přivýdělek – Budou Vánoce, chtěla bych si přivydělat, ale není mi 18, poradíte? Do you like sex?


14) Podzimní deprese – Vážení , v tomto podzimním a předvánočním období na některé z vás doléhají depresivní nálady se sklony k sebevraždám . Pro tento stav můžete využít psychologickou a psychiatrickou odbornou pomoc, kterou vede Magistra Pavlínka, musím uznat, že je to odborník jak se sluší a patří, sama přežila již 4 sebevraždy.

15) V návaznosti na předešlý bod bych chtěl obnovit léčbu zlomených srdcí, donesla se ke mě zpráva, že je po této službě velká poptávka, proto kdo by měl zájem, stačí napsat SZ.


16) Kozy – Ty kozy tam jsou jen, aby si toho lidé všimli, nic hlubšího ani tvrdšího v tom nehledejte!17) Bonus – Kdo si všiml, že jsem vynechal bod č.9 udělá kotrmelec, kdo si toho nevšiml, přizná se v komentáři!Hezký páteční večer všem! 😀

RomanTik #zpravodajustecaka