Vyberte stránku

Přátelé, končí nám říjen a my máme možnost vidět všechny ty krásy podzimu, kdy listí stromů hraje všemi barvami a příroda se chystá na příchod zimy, jenže pak dorazíte domů, otevřete ty internety a nestačíte se divit.
Přiznejte se, je tu snad někdo, komu za poslední dobu nenarostly nějaké ty Brady, nebo někdo, kdo by neslyšel nějaký ten příběh o zlých klaunech v ulicích. Jak řekl můj velký Bro Charles Bukowski…„Svět patří těm, co se neposerou.“ a proto je tu nové číslo našeho zpravodaje.1) Zavřené obchody – Původně jsem chtěl na první místo dát jinou pecku, ale po tom co jsem sledoval nemohu jinak. Ano skutečně byly na 24 hodin uzavřeny všechny obchody s prodejní plochou nad 200m čtverečních. Katastrofa podobná 11. září 2001, tehdy dostala velkou ránu Newyorská burza, tentokrát to byly duševní stavy jedinců nakupovačů. Což o to, byli tací, co o tom zvládli diskutovat celý den to bych ještě zvládl, ale ty co kvůli tomu jeli nakoupit do zahraničí, protože jim to v ČR zakázali, na ty moje kapacity nestačí. A za tři týdny nás to čeká znovu.


2) Meditující dáma na Míráku – “Co si myslíte o meditující dámě co sedí na Míráku ?“ Myslím si to, že pokud s tím okamžitě nepřestane, začne jí pokašlávat Julča.


3) Houbařská sezóna – Houbařské žně pomalu končí, ale přesto zde neustále vidíme dotazy “Kde rostou, kam na houby atd.“ Dále bylo možno sledovat oslavné chorály a skandování jména houbaře odvážlivce, který se nebál a vyrazil do lesa. Jako houby na facebooku zatím nerostou, takže by možná stačilo zvednout prdel, nabrousit kudličku a vyrazit směr les.


4) Halloween – Dýně nedlabu, masky nenosím, nikoho nestraším, za to si každoročně vychutnám své dvě flaštičky helouvína.5) Svědectví u nehody – Kde jsi? Kde jsi? Celou noc, kde jsi? Ano přesně tohle zpívá velkopérák Dalibor Janda ve svém hitu “Kde jsi?“ a My už to víme, celou noc brázdí ústecké ulice guru a legenda ústeckého podsvětí Honzík Kirschnerů, aby mohl pomoct svým svědectvím u dopravní nehody, škoda že to pak nějak nedopadlo, snad příště 🙂


6) Hovado v Toytě – V souvislosti s nabouráním vozidla a ujetím se hledalo debilní hovado v Toyotě, nejdřív jsem si myslel, že hledají mě, ale naštěstí Toyotu nemám.


7) Změna času – již dnes v noci nezapomeňte! Nejlépe se mají ti, co vyfasovali noční a k tomu jackpot v podobě jedné odpracované hodiny zdarma.


8) Vánoční kamión – Ano už v říjnu je po něm sháňka, naštěstí jsme tu my a už dva měsíce Vás tu klameme datem 3.12.2016, kdy před OC fórum přiveze Santa svůj truck. Tak schválně kolik Vás tam bude 🙂


9) Spanilky – Neboli spanilé jízdy za Paula Walkera, zítra to budou tři roky co při autonehodě zemřel fešák Paul Walker. Smutná to událost, ale ještě smutnější jsou klauni, co se účastní událostí typu “spanilá jízda za Paula Walkera“. Pavel by byl určitě rád, kdyby viděl sraz těch Vašich nablejskaných popelnic. Jo a kdy bude spanilka za Buda Spencera?


10) Pokud je mezi Vámi snad někdo, kdy by nás ještě neolajkoval, má možnost ZDE!

 

Hezký víkend Všem! 🙂

 

RomanTik #zpravodajustecaka